Верифікований профіль
1
Рік досвіду
8
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж комерційної нерухомості (5)

  • SHTAL PRIORITY
    266 200 $
    1 100 $/м²

    Кирилівська вул. (Фрунзе), 64

    офісне приміщення
    242 м²
    3 тиж. тому
    Продаж офісу | Кирилівська 64 | 243,6 м² | Фасадний вхід Пропонується до продажу сучасний офіс у новій торговельно-офісній будівлі за адресою вул. Кирилівська, 64, Київ. Офіс розташований на 2 поверсі. Загальна площа — 243,6 м². Окремий фасадний вхід Презентабельна вхідна група Якісний офісний ремонт Встановлені кондиціонери Зручне планування для власного бізнесу або орендного формату Локація — активна частина Подолу, лише 12 хвилин пішки до метро Тараса Шевченка. Зручна транспортна розв’язка та активний пішохідний і автомобільний трафік. Ідеально підійде під: IT-компанію представництво медичний центр навчальний простір шоурум або сервісний бізнес Готовий об’єкт для старту роботи без д...
    Рієлтор
  • SHTAL PRIORITY
    85 000 $
    1 250 $/м²

    Костянтинівська вул., 75

    багатофункціональне приміщення
    68 м²
    1990 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продаж офісів у новому бізнес-центрі | вул. Костянтинівська, 75-А | Подільський район, Київ Пропонуються до продажу офісні приміщення у сучасному бізнес-центрі на Подолі. Локація — Подільський район міста Київ Новий бізнес-центр Поверхи: 6 поверх — 68,1 м² 9 поверх — 67,5 м² Планування: open space власний санвузол Світлі та функціональні приміщення ідеально підійдуть для ІТ-компанії, представництва, студії, консалтингу або орендного бізнесу. Ціна: 1250 $/м² Можливий торг. Вигідна інвестиція у ліквідну комерційну нерухомість Подолу.
    Рієлтор
  • SHTAL PRIORITY
    282 000 $
    1 151 $/м²

    Глибочицька вул., 40у

    багатофункціональне приміщення
    245 м²
    1 міс. тому
    Продаж офісу | вул. Глибочицька, 40 | Подільський район Пропонується до продажу офісне приміщення у Подільському районі міста Київ, за адресою вул. Глибочицька, 40. Локація: зручне розташування, вхід із двору (не фасад — тихе та комфортне середовище для роботи). Планування: просторий open space 4 окремі кабінети 2 санвузли 3 паркомісця — вагома перевага для співробітників та клієнтів. Ціна: 1150 $ за м2 Можливий торг. Офіс ідеально підійде для ІТ-компанії, юридичної фірми, медичного центру, коворкінгу або представництва.
    Рієлтор
  • SHTAL PRIORITY
    470 000 $
    1 551 $/м²

    Хорива вул., 1а

    багатофункціональне приміщення
    303 м²
    1913 рік побудови
    1 міс. тому
    Ви шукаєте гарну локацію для свого бізнесу? Тоді ця локація саме для Вас. Поділ - найкраще місце для інвестицій. В цьому районі великий попит на комерційні приміщення, тобто хороша ліквідність. Ви завжди легко знайдете орендарів. Одна із переваг даного об'єкту, близькість до метро Контрактова Площа. Продається 1 поверх (Фасад) Загальна площа 303 м2 Виконаний ремонт. Ціна 470000 Можливий торг.
    Рієлтор
  • SHTAL PRIORITY
    276 000 $
    1 353 $/м²

    Глибочицька вул., 17д

    багатофункціональне приміщення
    204 м²
    2 міс. тому
    Продаж складського приміщення | Центр Києва Пропонується до продажу складське приміщення за адресою вулиця Глибочицька, 17. 1 поверх Окремий вхід Зручний заїзд та велика парковка Приміщення ідеально підійде для: Складу Інтернет-магазину Логістики Невеликого виробництва або майстерні Зручна локація з хорошою транспортною доступністю. Деталі та перегляд — за телефоном. Домовимось на зручний для вас час.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.